1% FELAJÁNLÁSA A LYCEUM PRO SCIENTIIS ALAPÍTVÁNYNAK

Utolsó módosítás: 2018. április 24.

Az Eszterházy Károly Egyetem Lyceum Pro Scientiis Alapítványa működtetésének célja, hogy az Észak-magyarországi régióban, Heves megyében és Eger városában az Intézmény szerteágazó tevékenységéhez kapcsolódóan támogassa a kulturális és tudományos tevékenységet, a tudományos ismeretek bővítését, a nemzeti és az egyetemes kultúra közvetítését, felkarolja az oktatás–kutatás-gazdaság kapcsolatának fejlesztését.

A célok elérése érdekében tudományos kutatásra, oktatásfejlesztésre, a képzések korszerűsítésére és különböző hallgatói ösztöndíjakra – kiemelt figyelemmel a tehetséges, de hátrányos helyzetű egyetemi hallgatóinkra – pályázati lehetőséget biztosítunk, mellyel jelentős mértékű támogatást, segítséget tudtunk és remélhetően a jövőben is tudunk nyújtani oktatóink, kutatóink, hallgatóink számára.

Az alapítványi céljaink megvalósításához Ön személyi jövedelemadója 1%-ának felajánlásával járulhat hozzá, mely elhatározással meggyőződésem szerint jelentős mértékben támogatni, segíteni tudja az alapítvány működését.

A felajánlásról a Nemzeti Adó- és Vámhivatal által meghatározott módon, nyilatkozat kitöltésével rendelkezhet.

Ezúton is kérem, támogassa az Eszterházy Károly Egyetem alapítványát személyi jövedelemadójának 1%-ának felajánlásával.

A Lyceum Pro Scientiis Alapítvány adószáma: 19133012–1–10

A támogató bizalmat, a felajánlást köszönöm:

Dr. Liptai Kálmán
a Lyceum Pro Scientiis Alapítvány Kuratóriumának elnöke