Aranydiplomások találkozója Gyöngyösön

Utolsó módosítás: 2017. szeptember 11.

Aranydiplomát vehetett át az 1967-ben végzett évfolyam

Az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusán 25 fő és 2 egykori oktató is megjelent, hogy átvehessék elismerő okleveleiket. A találkozó két napon keresztül tartott.
Dr. Bujdosó Zoltán a Campus igazgatója köszöntötte a megjelenteket. Kiemelte: az általuk ránk hagyományozott szellemi örökséget visszük tovább. A főigazgató 24 jubileumi diplomát adott át az egykori hallgatóknak és oktatóknak.

A diplomák átvétele után, vendégeink megtekintették a Gyöngyösi Campus egész területét, majd este, a Károly Róbert Diákhotelben kötetlen beszélgetéssel zárták az eseményekben és programokban gazdag napot.
Másnap megemlékezést tartottak elhunyt csoporttársak sírjainál, ahol egy-egy koszorút is elhelyeztek. A kétnapos programot egy közös ebéddel zárták a résztvevők.

Fotó: Unghváry Tamás