Átadták a kitüntetéseket és díjakat

Utolsó módosítás: 2016. december 21.

Az intézményi évzáró fogadáson több Gyöngyösi oktató is díjazásban részesült

December 15-én, az Eszterházy Károly Egyetem Egri Campusán megrendezett központi karácsonyi ünnepségen a Gyöngyösi Károly Róbert Campusról több oktató, munkatárs, és hallgató kitüntetéseket vehetett át.

Dr. Novák Tamás a Lyceum Alapítvány kuratóriumának elnökétől, Dr. Liptai Kálmántól vehette át "Az Eszterházy Károly Egyetemért" díj ezüst fokozatát.

Juhászné Füleki Adrienn és Unghváry Tamás Campus HÖK elnök a Gazdaság és Társadalom Tudományi Kar által alapított Wekerle Sándor Nívódíját kapta meg Dr. Csáfor Hajnalka Dékánasszonytól.

Dr. Baranyi Aranka és Dr. Bujdosó Zoltán Eszterházy Károly-emlékérmet vehettek át Dr. Liptai Kálmán Rektor úrtól.