Campus Hallgatói Önkormányzati választás

Utolsó módosítás: 2019. október 09.

Hagyományokhoz hűen a 2019/2020-as tanév elején is megtartotta tisztújító ülését a Gyöngyösi Károly Róbert Campus Hallgatói Önkormányzata.

A hallgatói érdekek képviselete, ügyintézés, rendezvények szervezése és előkészítése. Nem csak egy aktív csapatnak lehetnek tagjai, hanem szakmai tapasztalatra is szert tehetnek azok a hallgatók, akik csatlakoznak a Hallgatói Önkormányzat munkájához. Az aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, érvényes pályázatot benyújtott jelentkezők szeptemberben hallgatótársaik, valamint az Eszterházy Károly Egyetem Hallgatói Önkormányzatának választási bizottsági tagjai, Bíró Balázs, Zaja Barbara és Motolai Anna Dóra előtt mutatkozhattak be.

A hallgatók a következő posztokra pályázhattak:
- Elnök
- Általános elnökhelyettes
- Titkári
- Rendezvényekért-, kultúráért- és öntevékeny körökért felelős képviselő
- Külügyi képviselő
- Diákotthoni-, diákjóléti-, és tanulmányi ügyekért felelős képviselő
- Sajtó és kommunikációért felelős képviselő
- Ellenőrző bizottsági tag

A bizottság minden jelentkező pályázatát elfogadta és az október 7-én megtartott tisztújító ülést követően mind a 8 hallgató hivatalosan is munkába állhatott.

A Gyöngyösi Károly Róbert Campus Hallgatói Önkormányzatának tagjai:
- Lénárt Dóra (elnök)
- Pál Petra (általános elnökhelyettes)
- Nagy Benjámin (titkár)
- Muhari Hajnalka Emese (ellenőrző bizottsági tag)
- Lőcsei Viola (diákotthoni-, diákjóléti- és tanulmányi ügyekért felelős képviselő)
- Tóth Ádám (rendezvényekért, kulturális- és öntevékeny körökért felelős képviselő)
- Kása Dorottya (sajtó és kommunikációért felelős képviselő)
- Torma Ádám (külügyi képviselő)

szöveg: Nagy Réka