Design/AIR – Digitális nomádok

Utolsó módosítás: 2019. október 15.

A Tervezőgrafika BA nyári művésztelepén készült munkáiból nyílik kiállítás, az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusán.

Hogyan él és dolgozik egy digitális nomád? Hol lehet őket megtalálni? 2019-ben járunk, vagy 3050-ben? Lehet vadászni internetet egy polisztirol lapból készített, levelekkel díszített WI-FI jel körül? Mi közük a navahó indiánoknak az AfterEffectshez?
Ezekre a kérdésekre is választ kaphatunk a Média és Design Tanszék tervezőgrafikus hallgatóitól a művésztelepen készült munkáik által.
Az Eszterházy Károly Egyetem - Vizuális Művészeti Intézet - Média és Design Tanszék gyöngyösi művésztelepén (2019.08.26-09.04.) készült munkák dokumentációs kiállítása.

Megnyitó: 2019. 10. 16. (15:30)
Helyszín: Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus, Aula

Kiállítók: