Eszterházy Gólyatábor 2019

Utolsó módosítás: 2019. augusztus 06.

Gratulálunk sikeres felvételidhez, szeretettel várunk egyetemünk Gólyatáborába!

Időpont: 2019.08.27-30. (kedd-péntek)
Helyszín: Horgász és Családi Camping - Panzió, Étterem (5350 Tiszafüred, Kastély út 2.)

Jelentkezés: 2018.07.25. (csütörtök) 12.00-tól. A férőhelyek korlátozott számban állnak rendelkezésünkre, a helyeket a jelentkezés sorrendjében töltjük fel!

Rókatábor: Az egyetem történetében először szervezzük meg az Eszterházy Rókatábort - a felsőbbéves vagy már végzett hallgatók számára - melyre a gólyákat is várjuk. Lehetőségetek van kombinált jegyet váltva résztvenni a gólyatábort követő, kétnapos rendezvényen is. Bővebb információért kattints IDE!

Részvételi díj: az ár tartalmazza a szállást (sátorozást leszámítva), az étkezést, a programok költségeit, a gólyacsomagot (póló, napszemüveg) és 150 Ft kezelési költséget.
- Rókatáborral kombinált apartmanház: 27.150 Ft
- Rókatáborral kombinált faház: 24.650 Ft
- Rókatáborral kombinált sátor: 17.650 Ft
- Gólyatábor klímás apartmanház: 25.150 Ft
- Gólyatábor apartmanház: 22.150 Ft
- Gólyatábor faház: 20.150 Ft
- Gólyatábor sátor: 15.150 Ft

>>> JEGYÉRTÉKESÍTÉS <<<

Tervezett programok: vetélkedők, sportversenyek, tájékoztatás: ösztöndíjak, kollégiumok, tanulmányi ügyek, külföldi tanulmányutak, öntevékeny körök, tematikus bulik (Beach Party, Hab Party, Retro Buli, UV Party), GÓLYAAVATÓ, és még sok más. Részletes program a FACEBOOK ESEMÉNY-ben!

Amit garantálunk:
4 felejthetetlen nap
3 hihetetlen éjszaka
12 szuper csapat
20 szervezeti egység
3 sztárfellépő
rengeteg jókedv, móka és kacagás
1 igazi közösség

Amit hozz magaddal:
személyazonosító igazolvány
voucher a jegyváltásról
pöttyös szoknya a Retro Bulira
fehér póló az UV Partyra
fürdőruha
esőkabát
szúnyogirtó
1 db tojás!
1 doboz sör!
1 tartós élelmiszer
jókedv

Jótékonysági gyűjtés: év közben a hallgatók számtalan alkalommal szerveznek jótékonysági gyűjtést vagy programot. Egy éve bevezettük, hogy a Gólyatáborban is szervezünk gyűjtést, és a felajánlásokat egy helyi szervezetnek ajándékozzuk. Kérünk benneteket, hogy legyetek Ti is részesei a kezdeményezésnek és hozzatok magatokkal egy tartós élelmiszert (tészta, konzerv, liszt, stb)!

Kérdés esetén írj nekünk: golyatabor@uni-eszterhazy.hu

Csatlakozz és kövess minket:
Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus
EKE GYKRCHÖK
Gólyacsoport 2019

unigyongyos
eke.gykrchok

Biztos lehetsz benne, hogy ez a néhány nap megkönnyíti majd számodra az egyetemista élet megkezdését! A programokon és a tájékoztatókon túl sok új embert ismerhetsz meg, és nem utolsó sorban olyan élményeket szerezhetsz, amelyek végigkísérhetnek majd az egyetemi éveid során!