Ezüstérmes a gyöngyösi campus csapata

Utolsó módosítás: 2020. január 13.

Második helyen végzett az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusának csapata a VII. Pedagógus Kupán.

Évek óta hagyomány, hogy a gyöngyösi campus oktatói is részt vesznek a gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium által szervezett újévi kispályás focitornán. Intézményünk idén alulmaradt a nagy riválissal szemben, megfordult az élen a sorrend a tavalyi évhez képest. Ezúttal a Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakgimnázium csapata állhatott a dobogó legmagasabb fokára, a gyöngyösi campus oktatói pedig a második helyen végeztek. A focikupa célja, hogy aktív kikapcsolódást biztosítson a környékbeli oktatási intézmények dolgozóinak. A csapatok csak a pályán ellenfelek, a meccsek szünetében lehetőség van a szakmai eszmecsere mellett a kötetlen beszélgetésre is.

Intézményünket a 2020-as kupán Erdélyi Tamás, Horváth Szilárd, Jakab Szabolcs, Sike Zoltán, Bánka László, Bujdosó Zoltán, Réthy István és Zörög Zoltán képviselte.

A VII. Pedagógus Kupa végeredménye:
1. Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakgimnázium és Szakközépiskola
2. Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyös Károly Róbert Campus
3. Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
4. Egri Szakképzési Centrum József Attila Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Gratulálunk a kollégák teljesítményéhez!