Idegenvezető OKJ képzés - Igényfelmérés

Utolsó módosítás: 2019. március 06.

Utazni és a világot felfedezni szeretők, tanulni vágyók FIGYELEM! Az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus Regionális Felnőttképzési és Szolgáltatási Központja Idegenvezető OKJ-s képzés indítását tervezi.

Megfelelő számú jelentkező esetén 2019 tavaszán (március/április) 800 órás (12 óra/hét), TÁMOGATOTT  Idegenvezető OKJ-s képzés indul a Gyöngyösi Károly Róbert Campuson!

Támogatott tanfolyami díj: előreláthatólag 50.000 Ft–80.000 Ft (Részletfizetési lehetőséget biztosítunk.)
A részvétel feltételei: érettségi bizonyítvány, foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálat
A képzés elvégzése után betölthető munkakörök: Autóbuszos idegenvezető, csoportkísérő, városnézést lebonyolító idegenvezető, múzeumi idegenvezető, tárlatvezető, telepített idegenvezető, túravezető

Turizmus-vendéglátás szakon végzett hallgatók felmentést kaphatnak egyes vizsgatevékenység alól!

A képzéssel kapcsolatos részleteket Letölthető dokumentumként mellékelve találja.
Letölthető dokumentum

Érdeklődni/jelentkezni lehet:
Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus
Regionális Felnőttképzési és Szolgáltatási Központ
Tel.: 37/518-327
E-mail: felnottkepzes@uni-eszterhazy.hu

Ha tájékoztatónk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje vissza e-mailben a mellékelt adatlapot
2019. március 31-ig! Köszönjük!