Makovecz ösztöndíj pályázat

Utolsó módosítás: 2019. április 08.

A Partiumi Keresztény Egyetem az Emberi Erőforrások Minisztériuma által finanszírozott Kárpát-medencei Felsőoktatási Együttműködési Keretprogram (Makovecz ösztöndíjprogram) keretében a partnerintézmények hallgatói számára teljes szemeszteres részképzéseket támogat.

A részképzésre a Partiumi Keresztény Egyetem Makovecz-partnerintézményeinek aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező alapszakos és mesterképzésben résztvevő hallgatói pályázhatnak.

A részképzés időtartama: A támogatott részképzés teljes szemeszteres (5 hónap), a 2019-2020-as tanév őszi féléve.

Megpályázható szakok: A Partiumi Keresztény Egyetem összes alap- és mesterszakja, a kínálat megtekinthető az egyetem honlapján: http://www.partium.ro

Az ösztöndíj mértéke: Havi ösztöndíj: 130.000 Ft/hó; Egész félévre: 650.000 Ft
A kollégiumi díjat és tandíjat (költségtérítés) a Partiumi Keresztény Egyetem fizeti!

A pályázat elküldésének határideje: 2019. április 30.

A pályázat további részletei itt találhatók meg.