Megnyílnak az ÚNKP idei ösztöndíjpályázatai

Utolsó módosítás: 2020. július 01.

Az Új Nemzeti Kiválóság Program 2016-ban indult, több témakörben kiírt ösztöndíjpályázatokat magában foglaló program, melynek célja, hogy a felsőoktatásban részt vevő hallgatói, kutatói kiválóságot támogassa.

Az ÚNKP olyan – alap-, mester- vagy doktori képzésben tanuló – hallgatókat, doktorjelölteket, valamint fiatal oktatókat, kutatókat támogat, akik a programban részt vevő felsőoktatási intézményben eredményes kutatási és alkotói tevékenységet folytatnak.

A 2020/21-es tanévre vonatkozó pályázati kiírások elérhetősége: http://www.unkp.gov.hu/

A pályázatok benyújtásának határideje: 2020. június 30.

A pályázati lehetőséget ajánljuk a 2020/21-es tanévben egyetemünkön alap-, mester- (osztott vagy osztatlan) vagy doktori képzésben részt vevő, illetve részt venni szándékozó hallgatóink, valamint ugyanezen tanévben MTA Bolyai János Kutatási Ösztöndíjában részesülő oktatóink, kutatóink figyelmébe.

További információ: unkp.koordinator@uni-eszterhazy.hu