Mesék a mindennapokban és a gyógyításban

Utolsó módosítás: 2018. október 12.

Boldizsár Ildikó 32 éve dolgozik mesekutatóként. Már egyetemistaként a boldogságot kereste, de a tankönyvekben nem talált rá. Az albérletében azonban a fejére esett egy mesegyűjtemény, és megtalálta a választ.

Mint elmondta, minden mese másképp mutatja meg, hogyan lehet valaki boldog, és persze vannak mesék, amelyek arról szólnak, hogyan nem lehetünk azok. A mesehősök közül van, aki a szerelemmel, másvalaki az útjának megválasztásával, megint más az örömre való képességgel, a hivatásszeretettel és az ellenfelekkel való leszámolással rendezi az életét. Mindenkinek megvan a saját meséje, amely utat mutat.

A mese a felnőtteké is! A meseterápia mindazok számára lehetőséget nyújt önmaguk megtalálására és rendezésére, akik életük bármely szakaszában krízishelyzetbe kerültek.

Helyszín: Gyöngyös, Mátrai út 36. Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus "A" épület "T" előadó

Időpont: 2018.10.11. 17:00