Nemzetközi Tudományos Napok 2020

Utolsó módosítás: 2020. március 17.

Új időpontra ELHALASZTVA!

Kedves Kolléganő/Kolléga!
Kedves Résztvevők és Érdeklődők!

Tekintettel a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Kormányrendeletben megfogalmazottakra az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus 2020. április 8-9. időpontra tervezett „XVII. Nemzetközi Tudományos Napok" című konferenciájának időpontját 2020. június 5.-re módosítja.
A konferencia 2020. április 9-re tervezett „Nemzetközi Hét" című kísérő rendezvénye 2020. szeptember 14-18. kerül megrendezésre, ennek megfelelően a konferencia egynapos lesz.
Az előzetes jelentkezés és az egyoldalas magyar és angol nyelvű összefoglaló elektronikus feltöltésének határideje: 2020. április 17.
Az előadások/poszterek angol, német vagy magyar nyelvű anyagának feltöltése és a fizetés beérkezése: 2020. április 30.
A konferencia online felülete az alábbi linken érhető el: https://ntn2020.uni-eszterhazy.hu/
A jelentkezők számára az elfogadott absztraktokról és tanulmányokról igény szerint befogadó nyilatkozatot küldünk.

Megértésüket köszönjük!

Tisztelettel:
Dr. Bujdosó Zoltán
campus főigazgató
campusokért felelős rektorhelyettes

Dear Partners and Colleagues,

By issuing Government Decree 40/2020 (III. 11.), the government of Hungary declared a state of emergency. Thus, the 17th Scientific Days Conference scheduled for 8-9 April 2020 at the Károly Róbert Campus of Eszterházy Károly University will be held on 5 June 2020.
However, the International Week, which was originally the accompanying event to the conference, is to take place on 14-18 September 2020. It means our conference will be a one-day event this year.
The modified deadline for registration and uploading your one-page Hungarian and English abstracts is 17 April 2020.

The modified deadline for uploading presentations / posters in English, German or Hungarian and for receiving payments is 30 April 2020.
The website of the conference is available here: https://ntn2020.uni-eszterhazy.hu
Upon request, we can send you a confirmation of receipt for accepted abstracts and papers.

Thank you for your understanding.

Kind regards,
Dr Zoltán Bujdosó
Campus Director
Vice Rector for Campus Affairs

Liebe Kolleginnen/ Kollegen!
Liebe Teilnehmer und Interessenten!

In Bezug auf die Verordnungen der Regierungsverordnung 40/2020. (III. 11.) von Ungarn über die Notfallsituation, verlegen wir den Termin der vom Károly Róbert Campus der Universität Eszterházy Károly veranstaltenden Konferenz „XVII Internationale Wissenschaftliche Tagung" vom 8-9. April 2020 auf den 05. Juni 2020.
Die für den 09. April 2020 geplante Begleitungsveranstaltung " Internationale Woche" wird 14-18. September 2020 veranstaltet, so wird die Konferenz nur eintägig durchgeführt.
Frist der vorherigen Anmeldung und des elektronischen Aufladens von der einseitigen ungarischen und englischen Zusammenfassung: 17. April 2020
Frist des Aufladens von Vorträgen/ Postern in Deutsch/ Englisch/ oder Ungarisch, bzw. Eintreffen der Konferenzgebühr: 30. April 2020.
Die Webseite der Konferenz kann mit dem Link erreicht werden: https://ntn2020.uni-eszterhazy.hu/
Über die Annahme der eingesendeten Abstracts und Studien können wir den Teilnehmern auf Anfrage eine Annahme -

Bestätigung schicken.

Mit freundlichen Grüßen