Nyárzáró-évkezdő egyetemi vízitúra

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 06.

Kellemes, élménydús nyárvégi napokat töltött 24 egyetemi dolgozó és családja Tiszafüreden a Sporttudományi Intézet szervezte programon. Az eseményen a Gyöngyösi Károly Róbert Campus munkatársai is részt vettek.

Összesen 72 résztvevőnek szerzett több-kevesebb tapasztalatot a kajak és a kenu rejtelmeivel kapcsolatban az első nap, melyet szabadidős sportok, bográcsos vacsora és kötetlen beszélgetés zárt. A második nap a háromórás túrára mindenki felkészülten érkezett és sikeresen is fejezett be. Felnőttek, gyerekek és kutyák is élvezték a programokat, a társaságot és a jó időt - jó volt látni és tapasztalni a pozitív hozzáállást, a rohanásmentes és emberközeli kapcsolatokat.

Sikeres és mosolygós péntek-szombat van mögöttünk, mely erőt és lelkesedést ad számunkra a további sportprogramok tervezéséhez. A következőkben a természetjárás, a kerékpártúra, illetve sítábor lehetőségét is megvizsgáljuk.
Köszönjük az aktivitást, folytatás hamarosan következik!

Forrás: a Sporttudományi Intézet weboldala