OTDK sikerek

Utolsó módosítás: 2019. július 09.

Eredményesen szerepeltek az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusának hallgatói az Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Pécs adott otthon 2019. április 11-13. között a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi szekciójának. A gyöngyösi campus intézményi fordulójáról hatan jutottak tovább az országos megmérettetésre. Közülük ketten is díjazásban részesültek.

Márkák harca a mobilpiacon című pályamunkájával 3. helyezett lett Unghváry Tamás.
Felkészítő tanárai: Dr. Csernák József adjunktus és Dr. Taralik Krisztina egyetemi docens

Veréb Henrietta Generációs különbségek a munkaerő-piacon című dolgozatával pedig Különdíjban részesült.
Felkészítő tanárai: Dr. Domán Szilvia főiskolai docens és Dr. Herneczky Andrea főiskolai docens

Gratulálunk az elért eredményekhez!