Rendhagyó statisztika óra a Gyöngyösi Campuson

Utolsó módosítás: 2018. február 01.

2018. január 31-én a Gyöngyösi Károly Róbert Campuson jártak a hatvani Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium diákjai Tóth Ágota szaktanár kíséretében.

A 12. évfolyamos diákok rendhagyó statisztika órán vettek részt, melyet egy szakmai angol nyelvű projekt óra előzött meg Dr. Erdélyi Tamás főiskolai docens irányításával. A rendhagyó statisztika óra keretében a diákok az általuk korábban kitöltött kérdőív eredményit dolgozták fel Csernák József Tanár Úr segítségével, így a 12. évfolyamos diákok az elméleti ismeretek statisztikában történő gyakorlati alkalmazásának sajátosságaiba nyerhettek betekintést. Később, Campus sétát tettek, megismerve a Campus modern könyvtárát.