Tisztújítás a Hallgatói Önkormányzatnál

Utolsó módosítás: 2019. május 16.

Megtartotta az időközi campus HÖK választást a Gyöngyösi Károly Róbert Campus Hallgatói Önkormányzata. A tagok egyhangúlag elfogadták az új jelentkezők belépését, illetve azt is, hogy a régebb óta aktív tagok új poszton próbálhassák ki magukat.

Tanulmányaik végéhez közeledve 2019. május 8-án többen is lemondtak a Hallgatói Önkormányzatban betöltött tisztségükről. A legjelentősebb változást talán a vezetőség teljes cseréje jelenti. Breznyik Benjámin, egykori elnök és Fischer Ádám, egykori általános elnökhelyettesi helyére is új hallgatókat választottak.

A május 16-án megtartott időközi campus HÖK választáson a tagok a következő posztok betöltését fogadták el.
- Lénárt Dóra: elnök (korábbi külügyi képviselő)
- Pál Petra: általános elnökhelyettes (korábbi titkár)
- Gulyás Gréta: külügyi képviselő
- Muhari Hajnalka Emese: ellenőrző bizottsági tag
- Nagy Benjámin: titkár
- Tóth Ádám: sportért felelős képviselő

A diákotthoni, diákjóléti és tanulmányi ügyekért felelős képviselői, valamint a sajtó és kommunikációért felelős képviselői posztra még nem sikerült megtalálni a megfelelő embereket. Így átmenetileg ezeket a feladatokat az elnök és az általános elnökhelyettes fogja ellátni.

A Gyöngyösi Károly Róbert Campus Hallgatói Önkormányzat tevékenységének és célkitűzéseinek bemutatása, valamint a tagok elérhetőségei itt találhatók meg.

szöveg, fotók: Nagy Réka