Tombolt a pozitív töltet

Utolsó módosítás: 2018. november 16.

November 14-én az Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusának Könyvtárában mondhatni tombolt a pozitív töltet.

Dr. Réthy István (főiskolai tanár, tréner, Menedzsment Tanszék) tolmácsolásában egy régi-új koncepció elevenedett meg: a szóban megfogalmazott gondolatsorokhoz dalok is társultak, melyeket szintén az est házigazdája prezentált. Az esemény mottója az az alapvető emberi tulajdonság, miszerint programozottan optimisták vagyunk, a jó érzések és élmények elhivatott „vadászai".

Ehhez nyújtott azonnal bevethető technikákat, passzoló dalokkal megfűszerezve „Réthy Tanár Úr", segítve az izgalmas útkeresést, hiszen a minőségi pillanatok lelkünk kincsesládáját gazdagítják folyamatosan. Volt, aki jegyzetelt - bár a dalszövegeket minden résztvevő kézhez kapta - volt, aki dúdolta a számára már ismert dallamokat, s egy páran külön erre az alkalomra készített cédén az elhangzott dallamokat is hazavitték az esemény hang-bélyegeként. Egy biztos: MINDENKI jó gondolatokkal felvértezve távozott, egy különleges élménnyel gazdagabban.