Tudományos díjak a Magyar Tudomány Ünnepén

Utolsó módosítás: 2018. november 07.

Dr. Fodor László főiskolai tanár és Dr. Holló Ervin tudományos díjban részesült

A Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottsága (MTA-MAB) a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából Kitüntető Tudományos Díjban részesítette Dr. Fodor László főiskolai tanárt az Agrártudományi és Vidékfejlesztési Kar dékánját. Évente három díj kerül kiadásra a Magyar Tudomány Ünnepén, amely kiemelkedő tudományos eredményért és a MAB keretében végzett munka elismeréseként adományozható.

Dr. Holló Ervin a Károly Róbert Kft. ügyvezetője kiemelkedő kutatómunkája elismeréseként MAB - Fleischmann Rudolf Tudományos Díjban részesült.

A díjakatt Dr. Roósz András az MTA-MAB elnöke adta át az Egri Campuson a Magyar Tudomány Ünnepe nyitó rendezvényén.

Szívből gratulálunk!