Záróvizsga

Utolsó módosítás: 2019. június 12.

Megkezdődtek az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusán a záróvizsgák. Két nap alatt összesen 171 hallgató ad számot tudásáról az intézményben.

Alap- és mesterképzéses, valamint felsőoktatási szakképzéses hallgatók egyaránt vizsgabizottság elé állnak június 12-én, vagy 13-án, hogy számot adjanak a megszerezni kívánt képesítéshez szükséges szakmai felkészültségükről.

A végzősök javarészt a Gazdaságtudományi és Vidékfejlesztési karon folytatták tanulmányiakat, több mint 20 hallgató pedig Agrártudományi és Vidékfejlesztési Karon szerezhet a két nap valamelyike során diplomát, vagy oklevelet.

A 13 bizottságból egyben angol nyelven folynak a vizsgák, itt a gyöngyösi campus 14 külföldi hallgatója adhat számot tudásáról és védheti meg diplomamunkáját.

A 2018/2019-es tanév végén az egykori távoktatásban részt vevő, ám oklevelet nem szerzett hallgatók is befejezhetik tanulmányaikat. Ezzel a lehetőséggel többen is éltek.

szöveg, fotók: Nagy Réka